DİYARBAKIR İL MEM ARGE
Okul Öncesi Matematik Şenliği Düzenlendi.
ARGE ekibimiz tarafından Matematik seferberliği kapsamında öğrencilere matematiğin sevdirilmesi,materyal geliştirme ve velilerde farkındalık oluşturma amacıyla düzenlenen 'Okul Öncesi Matematik Şenliği' tamamlandı![Okul Öncesi Matematik Şenliği Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2023_07/06135617_WhatsApp_Image_2023-06-12_at_15.51.31_4.jpg)
ARGE ekibimiz tarafından Matematik seferberliği kapsamında öğrencilere matematiğin sevdirilmesi,materyal geliştirme ve velilerde farkındalık oluşturma amacıyla düzenlenen 'Okul Öncesi Matematik Şenliği' tamamlandı.