DİYARBAKIR İL MEM ARGE

Deprem Bölgesi e-Bültenimizin 2. Sayısı Yayımlanmıştır.

Deprem Bölgesi e-Bültenimizin  2. Sayısı Yayımlanmıştır.

Diyarbakır ilimizin de yer aldığı deprem illeri olan, Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya,  Adana, Kilis ve Elazığ illeri için öğrenci, öğretmen ve velilerimize destek olmak amacıyla hazırlanan "Deprem Bölgesi e-Bülten II"; Duyurular, Sıkça Sorulan Sorular ve Faydalı Bağlantılar bölümlerinden oluşmaktadır. Her bölüm içerisinde öğretmen, öğrenci ve velilerimizi ilgilendiren konulara ayrı ayrı yer verilmiştir. Okuyucuların farklı soru, görüş ve önerilerini de belirtebilmeleri için güncel bağlantılar ve bu bağlantılara ait karekodlar e-Bülten'de yer almaktadır.  e-Bülten belirli aralıklarla İl Millî Eğitim Müdürlüklerimiz ile iş birliği içerisinde güncellenecek ve ilgili kurumların internet sayfası üzerinden paylaşılacaktır.

e-Bültenlere aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

TÜM İLLER

 

DİYARBAKIR

Şehitlik Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı / Eski Eğitim Fakültesi / Yenişehir / Diyarbakır - 0412 322 2235 / 0412 322 2236

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.