DİYARBAKIR İL MEM ARGE

CULTURALLY DİVERSE, HUMANLY UNITED

Türkiye-Danimarka ortaklığında geliştirilen, Polonya,Yunanistan, İtalya ortaklı, Gençlik alanında stratejik ortaklık projemiz (KA205) Danimarka Ulusal Ajansı tarafından 205.000 EURO hibe ile kabul edilmiştir.
CULTURALLY DİVERSE, HUMANLY UNITED

 

Proje; kültürel öğrenmede, kanıtlanmış uzmanlıkla, kültürel çeşitliliği teşvik edecek organizasyonları bir araya getirecek ve bu becerilerin öğretilmesi, aşılanması ve geliştirilmesine yönelik bir metodoloji, öğrenme kursu ve yenilikçi öğrenme materyalleri yaratacaktır.

2 Yıl sürecek projede 4 adet fikri çıktı üretilecek, Gençleri 'Çeşitlilik Yönetimi'  Konusunda Bilinçlendirme amaçlı farklı ülkelerde 10 adet seminer yapılacak. İtalya ve Türkiye'de gençlik çalışanları ve öğrencilere yönelik 2 adet ulus ötesi eğitim faaliyeti ve proje yönetimi için 5 adet proje toplantısı gerçekleştirilecektir.

Şehitlik Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı / Eski Eğitim Fakültesi / Yenişehir / Diyarbakır - 0412 322 2235 / 0412 322 2236

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.